Spiner klubowym wice-Mistrzem Polski 2014 !!!

 

  Na Klubowe Mistrzostwa Polski które były 8-10 sierpnia w Grudziądzu pojechała drużyna w sładzie : Krzysztof Gołda, Tomasz Bińczyk i Paweł Durczak. Dla Pawła była to pierwsza tej rangi impreza ale wkład jaki włożył w ten wynik budzi podziw i szacunek.

  Pierwszy dzień rywalizacji nie zapowiadał nic takiego, chłopaki po prostu przyzwoicie połowili. Każdy zaliczył kilka okoni (5-3) ale to był dobry wynik, który dał drużynie szóste miejsce.

  Drugi dzień przyniósł to co bardzo pomaga zrobić dobry wynik czyli duże ryby. Paweł zaliczył szczupaka 75 cm oprócz tego miał też nieudany hol większej ryby . Szczupły dał mu drugie miejsce w sektorze. Krzysiek i Tomek zajęli 4 miejsce w sektorach łowiąc odpowiednio 7 i 12 okoni. Tomek swoje jedenaście okoni z dwunastu łowi w ostatniej godzinie robiąc niezły finisz. Po drugim dniu było już drugie miejsce.

  Trzeci dzień pełen nadziei i obaw, zawsze jest najtrudniejszy bo do gry wchodzi stres. Jest sporo do stracenia a wyprzedzić można tylko Konger Team, który prowadzi dwoma punktami.

Krzysiek na ten telefon czekał niecierpliwie, w końcu Paweł dzwoni : „ Mam bolenia 56 cm i okonia!!!” To było to - następna duża ryba , Paweł lokuje się na 3 miejscu w sektorze. Krzysie wie że jest już dobrze , łowi okonia 28cm co daje 16 miejsce w sektorze. Tomek kończy przyzwoicie pięcioma okoniami jest 8.

                            

 Spiner Częstochowa staje na pudle na drugim miejscu, Konger Team Sulechów wygrywa a na trzecim WWKS Toruń. Sukces odnosi również indywidualnie Paweł Durczak, który zajmuje drugie miejsce.  

WYNIKI - Klubowe Mistrzostwa Polski 2014

Gratulacje dla całej drużyny.

                           

Największy drużynowy sukces naszych zawodników historii klubu przyszedł dość nieoczekiwanie.

Zawsze brakowało tego jednego „okonia” :) ale teraz w drużynie było trochę „świeżej krwii”.