XXI Puchar Warty już za nami. Licznie stawili się łowcy kropkowanych ryb. Tym razem było nas 170 startujących z całej Polski. Już normą stało się to, że przyjeżdża na zawody także wiele kobiet. Pogoda może nie była pstrągowa ale na spotkanie z dobrymi znajomymi znakomita. Ryb niestety zgłoszono mało w porównaniu do ubiegłych lat. Sklasyfikowano 14 zawodników, którzy złowili 16 pstrągów potokowych. Zwyciężył kolega Bury Artur z klubu Spiner Cz-wa, drugie miejsce zajął Kwaśnik Tomasz – Zwoleń a trzecie miejsce Tomczyk Robert z Katowic. Najlepszy Juniorem został Dziwiński Jacek – Spiner Cz-wa. łowiąc potoka 33 cm.

Klasyfikacja:

1. Bury Artur - 89,3 cm (2szt.) - Spiner Częstochowa

2. Kwaśnik Tomasz – 81 cm (2szt.) – Zwoleń

3. Tomczyk Robert - 51,3 cm – Katowice

4. Bogusz Łukasz - 51 cm - Łódz

5. Sokół Grzegorz – 48 cm - Łagisze

6. Andrasik Robert - 45,5 cm - Warszawa

7. Wójcikowski Robert – 45 cm – Jar-Fish

8. Wodecki Waldemar – 44,8 cm - Będzin

9. Jagielski Romuald - 44 cm - Jar-Fish

10. Mikołajczyk Piotr - 40 cm - Żyrardów

11. Durczak Paweł - 39,5 cm Spiner Częstochowa

12. Urbańczyk Grzegorz – 38 cm Okoń Częstochowa

13. Najnigier Krzysztof - 32,5 Spiner Częstochowa

 

   Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy pana Krzysztofa Matyjaszczyka oraz Wójta Gminy Kamienica Polska pana Cezarego Stempnia. Patronat medialny "Wędkarski Świat".

Zawodnicy otrzymali pakiety startowe, które były przygotowane dzięki firmom – KENART i Mikado. Większość nagród zostało rozlosowanych wśród uczestników. Lista sponsorów jest oczywiście długa ledwo zmieścili się na banerze :) Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.