Podziękowania

 

  Klub WKS Spiner Częstochowa dziękuje wszystkim dotychczasowym uczestnikom zawodów spinningowych PUCHAR WARTY za udział w tym wydarzeniu. PUCHAR WARTY to przede wszystkim ludzie, to wszyscy ci, którzy przez tyle lat swoją obecnością tworzyli niesamowitą atmosferę i klimat. Były lata rekordowe, kiedy zadawano pytanie „Jak to 170 startujących na zawodach pstrągowych???” Ale nie dla wszystkich ryby były najważniejsze. Klub Spiner w statucie ma zapisane, że celem głównym jest działalność sportowa i organizacja Pucharu Warty. Starty w GP Polski i wielu imprezach towarzyskich sprawiło, że na PW przyjeżdżało coraz więcej znajomych i przyjaciół.

  Stała się rzecz dziwna - zeszły rok pokazał jaki mamy problem. Puchar Warty został swego rodzaju kartą przetargową. Wcale już nie było jasne, że to my organizujemy spinningowy PW. Zawody odbyły się pomimo wielu trudności oraz problemów. Takie sytuacje są dla nas nie do przyjęcia, ponieważ każdy z nas zna swoją wartość.

  Na nadzwyczajnym zebraniu klubu, formalnie rozwiązano jego działalność. W związku z tym nie możemy być organizatorem Pucharu Warty. Była to bardzo ciężka decyzja. Klub to oczywiście ludzie którzy nadal tworzą nieformalny klub. Spiner organizował PW od momentu powstania klubu w 1999r. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom i tym, którzy nas wspierali. Szczególne podziękowania dla sponsorów. Do zobaczenia nad wodą oby w lepszych czasach.